Nasza witryna logowania może przechować niewielką ilość danych w Państwa przeglądarce aby polepszyć komfort użytkowania. Dzięki temu będziemy mogli zmniejszać ilość danych które trzeba podać przy logowaniach oraz pozyskiwać informację na temat wykorzystania strony, celem jej dalszego ulepszania. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na te działania.
Opublikowano 2023-09-01. Przeczytasz w ok. 2 min.

Dwie ważne zmiany w systemie Weles od 02.09.2023

Szanowni Państwo,

tak jak już wielokrotnie informowaliśmy wdrożenie nowego interfejsu to nie tylko poprawienie wyglądu i kolorystyki, ale przede wszystkim zmiana technologii, która otworzyła nam szerokie możliwości dalszego rozwoju.

Właśnie ta zmiana technologiczna umożliwia nam wprowadzenie dwóch ważnych udogodnień w systemie, które zostaną udostępnione od jutra 2 września.

  1. Akceptacja wykonania operacji nie będzie wymagała hasła. Hasło będzie wymagane tylko w momencie logowania się do systemu. Do tej pory część operacji wykonywanych w systemie takich jak księgowania zaliczek, kosztów, wyciągów i inne było potwierdzane hasłem. Teraz nie będzie już takiej konieczności aby operacje potwierdzać hasłem.

  2. Możliwość logowania się na wielu urządzeniach na ten sam login. Do tej pory zalogowanie się użytkownika przy użyciu tego samego loginu i hasła powodowało wylogowanie z systemu na innym urządzeniu jeśli użytkownik był wcześniej zalogowany. Teraz zalogowanie na innym urządzeniu na ten sam login i hasło nie spowoduje wylogowania na innym urządzeniu i będzie możliwa praca na wielu urządzeniach jednocześnie.