Nasza witryna logowania może przechować niewielką ilość danych w Państwa przeglądarce aby polepszyć komfort użytkowania. Dzięki temu będziemy mogli zmniejszać ilość danych które trzeba podać przy logowaniach oraz pozyskiwać informację na temat wykorzystania strony, celem jej dalszego ulepszania. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na te działania.
Opublikowano 2020-09-21. Przeczytasz w ok. 2 min.

Strona logowania ToMojDom.pl

Od kilku miesięcy właściciele lokali mają możliwość logowania się przez nową, dedykowaną dla nich stronę logowania ToMojDom.pl. Oprócz nowej szaty graficznej oraz ułatwień w logowaniu nowa strona pozwala także na prezetację danych firmowych i kontaktowych zarządcy i administratora oraz publikowanie komunikatów, które będą widoczne jeszcze przed zalogowaniem.

Uzupełnianie danych w systemie

Instrukcja wprowadzenia danych firmowych i komunikatów jest dostępna na naszej nowej stronie dokumentacji: https://doc.weles3.pl/ogolne/zarzadca/Dane-firm-i-komunikaty-na-stronie-logowania.html.

Dane kontaktowe do administratorów można wprowadzać tak jak dotychczas: https://doc.weles3.pl/ogolne/system/Dane-kontaktowe.html.