Nasza witryna logowania może przechować niewielką ilość danych w Państwa przeglądarce aby polepszyć komfort użytkowania. Dzięki temu będziemy mogli zmniejszać ilość danych które trzeba podać przy logowaniach oraz pozyskiwać informację na temat wykorzystania strony, celem jej dalszego ulepszania. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na te działania.
Opublikowano 2020-09-08. Przeczytasz w ok. 2 min.

Weles członkiem PSZN

Miło nam poinformować, że Weles jako pierwszy dostawca systemów informatycznych w Polsce został członkiem wspierającym Polskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości.

Od lat jako profesjonalny dostawca systemów informatyczny dla Zarządców Nieruchomości wspieramy naszych klientów w efektywnym prowadzeniu swoich firm. To dla nas bardzo ważny krok w rozwoju firmy. Uważamy, że edukacja rynku, dobre praktyki oraz używanie profesjonalnych narzędzi służą budowaniu pozytywnego wizerunku podmiotów działających na naszym rynku i jego rozwojowi. Jako pierwsza firma dostarczająca oprogramowanie dla zarządców staliśmy się członkami PSZN, tak jak kilka lat temu jako pierwsi zaproponowaliśmy w pełni onlinowy system dla zarządców nieruchomości. Chcemy być pionierem na rynku w dostarczaniu innowacyjnych, zautomatyzowanych rozwiązań dla zarządców nieruchomości.

Dziękujemy Zarządowi Polskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości za przyjęcie do grona członków.

Zapraszamy na szkolenia wrześniowe organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie http://polski-zarzadca.pl, a informacje o aktualnych szkoleniach pod poniższymi linkami:

http://www.polski-zarzadca.pl/kursy-na-zarzadce-2020-09-12/

http://www.polski-zarzadca.pl/wspolnota-w-pigulce-2020-04-29-2/

Promocja dla partnerów PSZN

Przygotowaliśmy dla uczestników i członków szkoleń PSZN niespodziankę ze strony Weles. Specjalny Bon rabatowy - 2 miesiące bez opłaty abonamentowej - oferta jest ważna dla nowych klientów Weles. Bon zostanie udostępniony przez PSZN na szkoleniach i rozesłany przez PSZN do członków Stowarzyszenia.