Nasza witryna logowania może przechować niewielką ilość danych w Państwa przeglądarce aby polepszyć komfort użytkowania. Dzięki temu będziemy mogli zmniejszać ilość danych które trzeba podać przy logowaniach oraz pozyskiwać informację na temat wykorzystania strony, celem jej dalszego ulepszania. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na te działania.
Opublikowano 2022-08-24. Przeczytasz w ok. 5 min.

Od kilku miesięcy w systemie jest funkcja podłączenia się pod konto bankowe nieruchomości celem umożliwienia automatycznego pobierania wyciągów.

Niestety dotychczas funkcja ta często sprawiała problemy. W większości przypadków przyczyną były błędy w implementacji dostępu po stronie banków. Próbowaliśmy z dotychczasowym partnerem różnych obejść, ale ostatecznie, nasz partner poddał się i wycofał z obsługi kont korporacyjnych, które często są używane przez nieruchomości.

Obecnie zakończyliśmy integrację z nowym partnerem i mamy nadzieję, że tym razem uda nam się dokończyć tą nową funkcję i ustabilizować jej działanie. Zachęcamy do testowania nowego rozwiązania. Jeżeli konto nieruchomości jest już dodane do importu wyciągów zwykłych, wystarczy w oknie importu kliknąć “Autoryzacja dostępu do banku” i przekazać pokazany link osobie mającej dostęp do konta.

Po poprawnej autoryzacji system będzie mógł pobierać wyciągi bezpośrednio z banku bez potrzeby otrzymywania plików. W razie problemów zapraszamy do kontaktu ze wsparciem - będziemy analizować problemy i pomagać w ich rozwiązaniu.

Dla każdej nieruchomości usługa ta pozostanie bezpłatna przez pierwsze 3 miesiące jej wykorzystania w Państwa bazie.