Nasza witryna logowania może przechować niewielką ilość danych w Państwa przeglądarce aby polepszyć komfort użytkowania. Dzięki temu będziemy mogli zmniejszać ilość danych które trzeba podać przy logowaniach oraz pozyskiwać informację na temat wykorzystania strony, celem jej dalszego ulepszania. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na te działania.
Opublikowano 2020-11-06. Przeczytasz w ok. 5 min.

Dostęp on-line najlepszą formą komunikacji z właścicielami lokali

Weles3 od zawsze oferował podgląd on-line dla właścicieli lokali. Od niedawna oferujemy dostęp poprzez naszą nową stronę dla właścicieli lokali https://tomojdom.pl. Forma on-line jest dogodna dla właścicieli oraz dla zarządcy. Pozwala sprawdzać dane w dowolnej chwili bez kontaktu z zarządcą.

Możliwości https://tomojdom.pl

Nowa strona logowania oferuje wiele nowych możliwości:

  • prezentacja logo i danych administratora
  • kounikaty dla właścicieli lokali
  • dane do kontaktu z zarządcą
  • płatności on-line przez DotPay

Przygotowaliśmy nowe okno w systemie, które pozwoli śledzić w których nieruchomościach te dane są uzupełnione. Nowe okno jest dostępne w menu Elementy/Logowanie właścicieli w zakładce Zasoby.

Cotygodniowy mail z informacjami

Od przyszłego tygodnia zarządcy będą co tydzień otrzymywać mailem raport z informacjami o logowaniach właścicieli. Mamy nadzieję, że pozwoli to lepiej zadbać o dostęp dla właścicieli - z korzyścią zarówno dla administratora, jak i właścicieli.

Dane logowania na wydruku

Obecnie wszystkie wydruki, które będą adresowane do właściiceli, którzy mają nadany dostęp do swojego podglądu będą uzupełniane o numer logowania (nazwę użytkownika) do https://tomojdom.pl. Informacja będzie znajdowała się w stopce każdej strony.