Nasza witryna logowania może przechować niewielką ilość danych w Państwa przeglądarce aby polepszyć komfort użytkowania. Dzięki temu będziemy mogli zmniejszać ilość danych które trzeba podać przy logowaniach oraz pozyskiwać informację na temat wykorzystania strony, celem jej dalszego ulepszania. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na te działania.
Opublikowano 2020-05-11. Przeczytasz w ok. 2 min.

Nowy komfort logowania

Dotychczas właściciele lokali administratorzy logowali się do Weles3 wspólnie przez stronę e-adm.pl . Dzisiaj pragniemy zaprezentować nową witrynę lokalowania, przeznaczoną tylko dla nich.

Odświeżyliśmy układ graficzny, usunęliśmy elementy, które nie były interesujące dla właścicieli i dopieściliśmy wygląd strony na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo witryna znajduje się pod nową nazwą tomojdom.pl , która będzie łatwiejsza do zapamiętania.

Nowa witryna otrzymała także swoje własne logo, kojarzące się z logotypem Weles3.

Dokumentacja podglądu właściciela

Równolegle pracowaliśmy nad dokumentacją dla właścicieli. Miło nam poinfomrować, że jest ona dostępna pod adresem doc.tomojdom.pl . Link do dokumentacji znajduje się na nowej stronie logowania.

Możliwość płatności on-line

W podglądzie właściciela pojawia się także możliwość dokonania płatności on-line. Funkcję tą zrealizowaliśmy razem z DotPay - zufanym dostawcą tego typu rozwiązań. Wierzymy, że nowa funkcja poprawi komfort właścicieli i jednocześnie sytuację finansową nieruchomości.

Nowe funkcje

Po pierwszym poprawnym zalogowaniu się dostęp do wielu elementów będzie możliwy bez logowania się:

  • płatności on-line
  • informacje kontaktowe zarządcy
  • aktualności

To tylko początek

Ciężko pracujemy, aby właściciele mieli łatwy dostęp do informacji o swoich nieruchomościach oraz do usług z nimi związanych. W najbliższym czasie będziemy udostępniać kolejne, nowe funkcje w systemie.