Nasza witryna logowania może przechować niewielką ilość danych w Państwa przeglądarce aby polepszyć komfort użytkowania. Dzięki temu będziemy mogli zmniejszać ilość danych które trzeba podać przy logowaniach oraz pozyskiwać informację na temat wykorzystania strony, celem jej dalszego ulepszania. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na te działania.
Opublikowano 2023-06-16. Przeczytasz w ok. 2 min.

Szanowni Państwo,

Niezmiernie miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Samsung dzięki czemu wszystkie osoby korzystające z systemu Weles3 będą miały specjalne warunki na zakup w sklepie Samsung.

Specjalne ceny dla klientów Weles3 są widoczne tylko w przypadku przejścia do sklepu Samsung z ekranu głównego Weles3

W związku ze startem wspólnego projektu Samsung przygotował dla Państwa ofertę gdzie na wybrane produkty AGD do 26 czerwca jest nawet do - 45% rabatu od cen tych produktów na ogólnodostępnym sklepie Samsung Oprócz tego Samsung przygotował 5 telefonów, które mają do -35% taniej od cen tych produktów na ogólnodostępnym sklepie Samsung

  • Pozostałe telefony i tablety mają do -5% rabatu i dodatkowo Samsung Guard (1 rok dłużej ochrony) w cenie telefonu
  • Na produktu AGD do -20% rabatu od cen tych produktów na ogólnodostępnym sklepie Samsung
  • Na Monitory do - 5% rabatu od cen tych produktów na ogólnodostępnym sklepie Samsung

Oferta będzie dostępna również dla mieszkańców w portalu ToMojDom.pl

Mamy nadzieje, że taka inicjatywa przyczyni się do zwiększenia logowań do aplikacji Tomojdom oraz podniesie poziom lojalności mieszkańców wobec Państwa usług, a poprzez większą aktywność z korzystania z aplikacji podniesie również poziom oddanych głosów nad uchwałami.