Nasza witryna logowania może przechować niewielką ilość danych w Państwa przeglądarce aby polepszyć komfort użytkowania. Dzięki temu będziemy mogli zmniejszać ilość danych które trzeba podać przy logowaniach oraz pozyskiwać informację na temat wykorzystania strony, celem jej dalszego ulepszania. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na te działania.
Opublikowano 2020-12-16. Przeczytasz w ok. 2 min.

Wprowadzone zmiany

Wprowadziliśmy drobne zmiany do regulaminu korzystania z systemu. Zmiany w regulaminie związane są z rozszerzeniem funkcji systemowych i mają na celu doprecyzowanie Państwa praw i zakresu przetwarzania Państwa danych osobowych. W każdej chwili mogą Państwo zapoznać się z aktualną werjsją regulaminu.. Korzystanie z systemu oznacza każdorazowo akceptację regulaminu.

Wprowadzone zmiany:

  • par. 3 lit. d - informacja o zakresie zmian których możemy dokonywać w systemie
  • par. 5 lit. d - potwierdzenie, że nie korzystamy z Państwa danych do profilowania i tworzenia ofert
  • par. 5 lit. e - informacja, że niektóe funkcje systemu mogą prowadzić do zawarcia transakcji handlowych (np zapłata on-line, ubezpieczenie, płatności do wspólnoty)
  • par. 5 lit. f - informacja, że mogą Państwo zrezygnować z wyświetlania ofert handlowych które mogą być prezentawane w systemie.
  • par. 7 lit. c - informacje o ewentualnych kolejnych zmianach będą prezentowane w aktualnościach na https://tomojdom.pl

Poza wymienionymi powyżej zmianami wprowadziliśmy kilka drobnych zmian redakcyjnych i aktualizujących dane.