Nasza witryna logowania może przechować niewielką ilość danych w Państwa przeglądarce aby polepszyć komfort użytkowania. Dzięki temu będziemy mogli zmniejszać ilość danych które trzeba podać przy logowaniach oraz pozyskiwać informację na temat wykorzystania strony, celem jej dalszego ulepszania. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na te działania.
Opublikowano 2020-11-25. Przeczytasz w ok. 5 min.

Postępy prac

Cały czas pracujemy nad aktualizacją naszego interface do nowego wyglądu. Ostatnio przeniesione zostały okna:

  • Funkcje/Uchwały (Administracja)
  • Funkcje/Druk przelewów (Zasoby)
  • Funkcje/Zapłaty (Zasoby)

Dodana została też nowa funkcjonalność:

  • Zasoby/Szukaj osób (Zasoby)

Wyszukiwanie osób

Zapotrzebowanie na nową funkcję było nam zgłaszane przez klinetów od pewnego czasu. Dotychczas nie było łatwej metody znalezienia osoby która do nas dzwoni lub pisze, jeżeli się nie przedstawiła w trakcie komunikacji. Teraz wystarczy wpisać kawałek nazwy, adresu, telefonu lib maila i system wyszuka pasujące osoby ze wskazaniem, które elementy udało się dopasować.

Lista nadchodzących nieopłaconych faktur

Chcemy zwrócić także uwagę na okno Funkcje/Zapłaty w zakładce Zasoby. Służy ono do generowania plików z zapłatami, które można potem wczytać w systemie on-line banku.

Okno to posiada też dodatkową funkcję listy wszystkich nieopłaconych, nadchodzących faktur we wszystkich nieruchomościach. Można tutaj łatwo sprawdzić, gdzie nie jesteśmy na bieżąco z płatnościami.

Dalsze prace

Cały czas dokładamy starań aby Weles był coraz lepszy i oferował coraz więcej funkcji. Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z uelpszeń!